چاپ تامپو برند koutisse

چاپ تامپو برند koutisse-تصویر اصلی

یکی از روش های تبلیغ که قیمت بسیار مناسبی دارد ، چاپ صنعتی می باشد . چاپ صنعتی قابلیت چاپ هر گونه اطلاعاتی مانند لوگو ، برند ، اطلاعات محصول و … بر روی محصولات شما خواهد داشت . یکی از مجموعه هایی که چندین سال است در زمینه ی چاپ صنعتی فعالیت می کند ، مجموعه چاپ صنعتی ایساتیس بوده که توانسته ، رضایت مشتریان زیادی را جلب نماید . این مجموعه از به روز ترین دستگاه های تمام اتوماتیک و پرسنلی کار آزموده برای چاپ روی محصولات شما استفاده می کند .  همچنین قابلیت چاپ بر روی هر جنس از محصول مانند شیشه ، پلاستیک ، چوب و … را خواهد داشت . در ادامه به بررسی چاپ تامپو برند koutisse خواهیم پرداخت .

کیفیت کلی چاپ تامپو برند koutisse 

روش های متفاوتی برای چاپ روی محصولات شما وجود داشته که هر کدام از این روش ها مراحل مختص به خود را دارد . برای مثال می توان به چاپ تامپو برند koutisse اشاره نمود که با استفاده از پد ها سیلیکونی و شابلون های ساخته شده انجام می گیرد . روش چاپی که برای چاپ روی محصول انتخاب می گردد ، بر اساس انحنا ، سایز ، جنس و … محصول می باشد که باید توسط نیرو های متخصص مجموعه انجام شود . روش دیگر چاپ ، چاپ سیلک اسکرین بوده که بر روی محصولات و قطعاتی که گرد ، استوانه ای شکل و یا کاملا مسطح هستند ، انجام می گیرد . دستگاه های چاپ سیلک دوار و تمام اتوماتیک است و با چرخش محصول درون دستگاه طرح مورد نظر روی محصول منتقل خواهد شد . چاپ ترانسفر نیز که با نام چاپ حرارتی شناخته شده است ، طرح مورد نظر بر روی کاغذ های مخصوص چاپ شده و با استفاده از حرارت روی محصول منتقل می گردد .  شما عزیزان در این روش از چاپ می توانید ، هر گونه طرحی را برای چاپ روی محصول انتخاب نمایید ؛ حتی طرح مورد نظر شما می تواند چهره ی افراد باشد .

 

شما عزیزان می توانید مطلب چاپ سیلک برند sidas را نیز مطالعه نمایید .

 

مراحل چاپ تامپو برند koutisse

همان طور که گفته شد که چاپ صنعتی مراحل مختلفی را داشته که باید تمامی این مراحل به ترتیب و دقیق انجام شود . این مراحل به شرح زیر است .

1- در اولین مرحله برای چاپ صنعتی روی محصولات باید روش چاپ انتخاب شود .

2- پس از انتخاب نمودن روش چاپ روی محصول ، رنگ متناسب با جنس محصول انتخاب شده تا بیشترین سازگاری با محصول را داشته باشد .

3- سومین مرحله که یکی از مهم ترین مراحل چاپ صنعتی بوده باید توسط طراحانی دقیق و خلاق انجام شود .

4- پس از اتمام مرحله ی طراحی ، برای طرح مورد نظر کلیشه ساخته خواهد شد .

5- ساخت فیکسچر برای محصول با توجه به سایز و انحنای آن انجام شده تا محصول روی میز کار ثابت نگه داشته شود .

6- در این مرحله باید رنگ روی محصول مورد نظر منتقل گردد و چاپ تامپو برند koutisse انجام می گیرد .

7- پس از انتقال رنگ روی محصول ، باید قطعات درون دستگاه تثبیت رنگ قرار گیرد تا ماندگاری ، دوام و ثبات بیشتری داشته باشد .

8 در نهایت محصولات درون بسته بندی قرار خواهد گرفت تا از آسیب دیدن چاپ روی محصولات جلوگیری شود .

طراحی و کیفیت رنگ چاپ تامپو برند koutisse

طراحی که مهم ترین و تاثیر گذار ترین مرحله برای چاپ روی محصولات می باشد باید در نهایت خلاقیت و ظرافت انجام شود . به هر میزانی که طرح مورد نظر شما ظرافت بیشتری را داشته باشد ، انتقال رنگ روی محصول آسان تر انجام شده و چاپی دقیق  تر خواهیم داشت . به دلیل این که مراحل و روش چاپ روی محصول در طراحی تاثیر گذار است ، طراحان چاپ صنعتی باید علاوه بر تسلط به نرم افزار های طراحی مانند فتوشاپ و کورل به تمامی مراحل چاپ روی محصولات نیز آگاهی داشته باشند .  مجموعه چاپ صنعتی ایساتیس از رنگ های درجه یک و با کیفیت برای چاپ روی محصولات استفاده می کند . این رنگ ها مقاومت زیادی را در برابر عوامل محیطی مانند نم و رطوبت ، سایش دست ، گرما ، سرما و … داشته و چاپ تامپو برند koutisse به هیچ عنوان از بین نخواهد رفت . این رنگ ها با شفافیت و درخشندگی خاصی که برای محصول ایجاد می کند ، می تواند جذابیت چاپ روی محصول را افزایش دهد . به همین دلیل است که سبب افزایش فروش محصول شما خواهد شد . مجموعه چاپ صنعتی ایساتیس قابلیت چاپ بر روی لوازم آرایشی ، چاپ بر روی شیشه ، چاپ روی لوازم برقی و … را نیز در نهایت کیفیت دارد .

پل های ارتباطی با مجموعه چاپ صنعتی ایساتیس 

شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه ی تماس با ما مجموعه چاپ صنعتی ایساتیس مراجعه نموده و یا از طریق # چاپ صنعتی ایساتیس با ما همراه باشید .

راه های ارتباط با مجموعه چاپ صنعتی ایساتیس

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید وارد لینک زیر شده و از کارشناسان این مجموعه مشاوره رایگان و اختصاصی دریافت کنید.

تماس با ما

مطالب مرتبط

چاپ سیلک و تامپو روی لوازم الکتریکی

چاپ سیلک و تامپو با برند الکتروکویر روی لوازم الکتریکی

مشاهده
چاپ برند Stephany روی ریمل ابرو به صورت ترکیبی

چاپ برند Stephany روی ریمل ابرو

مشاهده
چاپ تامپو برند Challenge در ماندگاری بالا

چاپ تامپو برند Challenge

مشاهده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *