خدمات ما

خدمات چاپ صنعتی

چاپ تامپو

چاپ تامپو یا Pad Printing یکی از انواع چاپ روی قطعه است که به صورت غیر مستقیم و با کمک پد سیلیکونی انجام می شود. به دلیل قیمت پایین و امکانات زیاد چاپ صنعتی تامپو ، در بسیاری از موارد چاپ در صنعت به خصوص برای هدیه تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرد.

مشاهده

چاپ سیلک

چاپ سیلک اسکرین نیزمانند چاپ تامپو بر روی انواع قطعات صنعتی تزیینی و یا هدایای تبلیغاتی امکان چاپ دارد. چاپ روی انواع شیشه ، پلاستیک ، چرم ، کارتن ، جعبه، بادکنک ، ورق های فلزی و … تنها نمونه هایی از چاپ سیلک اسکرین می باشد.

مشاهده

چاپ طلاکوب

چاپ طلاکوب نیز یکی از روش های مرسوم چاپ صنعتی مانند چاپ تامپو ، چاپ سیلک ، چاپ ترانسفر و … می باشد که در کارخانجات مختلف و چاپخانه ها جهت انتقال طرح و یا تبلیغات مورد نظر افراد بر روی قطعات انجام خواهد شد.

مشاهده

چاپ ترانسفر

در چاپ ترانسفر یا به عبارت دیگر چاپ حرارتی، ابتدا طرح بر روی سطح مورد نظر طراحی و سپس با استفاده از دستگاه های پرس حرارتی بر روی سطح منتقل می شوند .با توجه به کیفیت مرکب ، زمان و میزان حرارت می توان شرایط را به گونه هماهنگ کرد تا دقت در رنگ ها و کیفیت های کاملا واضح و دقیق باشد .

مشاهده

چاپ لوازم آرایشی

استفاده از یک چاپ با کیفیت بر روی بسته بندی لوازم آرایشی می تواند تا حد بسیار زیادی از ازجعل نام تجاری برند شما جلوگیری کند ، زیرا امروزه گسترش استفاده از لوازم آرایشی و بهداشتی باعث رونق فروش این محصولات و مشاهده محصولات فیک و تقلبی در بازار شده است.

مشاهده

چاپ بر روی شیشه

امروزه چاپ بر روی شیشه در صنعت دکوراسیون و تبلیغات از جمله پرکاربردترین و محبوبترین روش های تبلیغاتی است که از آن بیشتر برای جذابیت ظاهری و یا امور تبلیغاتی استفاده می کنند .

مشاهده

چاپ بر روی پلاستیک

چاپ روی بطری

چاپ روی ماسک

چاپ روی پلاک سینه

چاپ بر روی پارچه

چاپ روی پد موس

چاپ روی کفی کفش

چاپ روی کیف پول